LiLash - naturalnie długie rzęsy | Fitness Kluby | Instruktorzy | Aerobik | Restauracja


serum do rzęs i brwi
mocne grube rzęsy
lilash - doskonałe rzęsy
Importer:
O.K.R. MEGA Andrzej Kutyła


ul. Wernera 10
26-600 Radom

tel. 48 385 83 33

mail: info@lilash.com.pl
Firma O.K.R. MEGA jest jedynym importerem na polski rynek Stymulatora do wzrostu rzęs LiLash amerykańskiej firmy Cosmetic Alchemy.

  • LiLash to nowość jeśli chodzi o alternatywę dla zagęszczania i przedłużania rzęs.
  • LiLash - nr 1 na amerykańskim rynku, rewelacyjne efekty potwierdzone przez klientki.
Zapraszamy Państwa do grona naszych partnerów handlowych. Zapewniamy iż nasza współpraca będzie dla Państwa satysfakcjonująca i korzystna. Grono Państwa klientów z pewnością się powiększy.

LiLash - naturalnie długie rzęsy


Zapraszamy Państwa do grona naszych partnerów handlowych. Zapewniamy iż nasza współpraca będzie dla Państwa satysfakcjonująca i korzystna. Grono Państwa klientów z pewnością się powiększy.

Jesli sa Panstwo zainteresowani zakupem ilosci hurtowych prosimy o kontakt
mailowy badz telefoniczny.

 
1.
Sklep Internetowy prowadzony jest przez O.K.R. „MEGA” Andrzej Kutyła, 26-600 Radom, ul. Wernera 10, NIP: 796-007-41-65 Regon 670026437.

2.
Sklep internetowy prowadzi sprzedaż detaliczną za pośrednictwem sieci Internet.

3.
Wszystkie ceny podane na stronach internetowych są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta.

4.
W celu złożenia zamówienia należy wypełnić formularz zamówienia. Po złożeniu zamówienia do Kupującego zostaje przesłana e-mailem wiadomość, że zamówienie dotarło do sklepu.
Na wszystkie towary sprzedawane w naszym sklepie wystawiamy paragon, na życzenie Klienta faktury VAT.

 


5.
Formy płatności:
przelewem na konto w Raiffeisen Banku Nr 78 1750 0012 0000 0000 1319 2154. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie towar pakujemy i wysyłamy.
gotówką - przy osobistym odbiorze towaru w Radomiu na ul. Wernera 10 lub Waryńskiego 1/3/5.
Zamówiony towar wysyłany jest na terenie Polski za pośrednictwem firmy kurierskiej lub Poczty Polskiej.
Firma kurierska dostarcza przesyłki w ciągu 1-2 dni roboczych po wysyłce z naszego magazynu. Poczta Polska zazwyczaj w ciągu 2-5 dni. Nie odpowiadamy za opóźnienia w dostawie przesyłek przez Pocztę Polską i firmy kurierskie.
Koszty dostawy pokrywa sklep internetowy.

6.
Kupującemu przysługuje prawo zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów (Dz. U. z dnia 31 marca 2000 r.) do zwrotu zamówionego towaru bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko jeśli produkt nie był używany, nie został w żaden sposób zniszczony i jest w oryginalnym opakowaniu. Towar należy przesłać na adres siedziby firmy. Pieniądze zwracamy po otrzymaniu towaru, przelewem. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi.

 
7.
Sklep internetowy zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Zgodnie z tą ustawą Klienci mają prawo wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestanie ich wykorzystywania.


8.
Regulamin określa zasady zakupów w sklepie. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.